Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2

  • 18 m²

Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 Tokio appartement van 18 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Nakano van Tokio binnen 6 km van de Takeshita-dōri winkelstraat. Het appartement kan tot 3 huisvesten.

Het 1-badkamer appartement biedt een balkon, evenals comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een apart toilet en een wasmachine beschikbaar in deze accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger.

Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement is voorzien van een kitchenette met een koelkast en keukengerei voor self-catering.

Dit appartement is gelegen op 3 km afstand van Mejiro treinstation en binnen circa 10-minuten rijafstand van de Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum. Op circa 600 meter afstand van Nakano metrostation is 1-slaapkamer Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement vrij dicht bij het Kamitakada Nichome Park. De accommodatie is gemakkelijk te bereiken vanaf het Nakano Kuritsu Araiyakushi Park, dat op circa 15-minuten loopafstand ligt.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 Tokio
The Camino Nakano 302
Mobiele prijsaanbieding

The Camino Nakano 302

585 m van de accommodatie
USD 119 USD 107
per nacht
Lucky House新宿22
Mobiele prijsaanbieding

Lucky House新宿22

8.7
Fantastisch 19 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 60 USD 54
per nacht
Lucky House新宿11
Mobiele prijsaanbieding

Lucky House新宿11

9.0
Schitterend 27 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 68 USD 61
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer6中健衛環第392号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement gelegen?
      Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement is naast het Nakano Kuritsu Araiyakushi Park gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement zijn onder andere de Takeshita-dōri winkelstraat, de Moskee van Tokio en Turks Cultureel Centrum, het Shinjuku Gyoen Nationaal Tuin.
    • Hoeveel kost het om bij Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement kost $80.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Coco's Nakano en Irene restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement?
      Bij Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement?
      Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement meet 18 m².
    • Heeft Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Near Shinjuku Nakano Unit 3 Walking 4 Mins Broadway No2 Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten